Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Zduńska Wola

Koncert Jarka Wajka w Zatoniu

12.07.2006, Profilaktyka uzależnień

Jarek Wajk, niegdyś sławny wokalista rockowy, wystąpił podczas Campu 2006 w Zatoniu (impreza namiotowa, w której uczestniczą młodzi ludzie z całej Polski) na specjalnym koncercie, którego główną ideą było przestrzeżenie przed narkotykami i alkoholem.

Publiczność przywitał Adam Domaradzki, kierownik Punktu Konsultacyjnego dla zagrożonych uzależnieniem i ich rodzin w Zduńskiej Woli, który na co dzień pomaga osobom pragnącym wyrwać się z nałogu.

Oprócz poruszającej muzyki, Jarek Wajk podzielił się też swoimi doświadczeniami związanymi ze światem narkotyków i alkoholu. Jako muzyk rockowy był świadkiem popadania w narkomanię swoich znajomych z branży, sam też nie uniknął kontaktu z różnego typu używkami. Wielu z jego przyjaciół straciło rodziny, pracę, a nawet życie przez popadnięcie w nałóg. Przypominając te smutne wydarzenia ze swego życia, przestrzegał młodzież przed sięgnięciem po narkotyk, który w ludzkim organizmie niszczy zarówno sferę fizyczną, jak i psychiczną. Tego wieczoru w namiocie głównym, w którym zgromadziła się publiczność, panowała, przeplatana muzyką, atmosfera zadumy i wyciszenia.

Jarek Wajk stale współpracuje z Punktem Konsultacyjnym dla zagrożonych uzależnieniem i ich rodzin ze Zduńskiej Woli, który organizuje podobne koncerty i imprezy poświęcone tematyce uzależnień.


Serwis Informacyjny ChSCh – ms
Fot. Grzegorz Korczyc

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

1 523 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Łódzki
Filia Zduńska Wola
ul. Ogrodowa 7
98-220 Zduńska Wola

Nr konta bankowego:
04 2030 0045 1110 0000 0283 1560

Kierownik: Andrzej Wojtkowski
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 603 094 422

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij