Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Zduńska Wola

Akcja Dzieci dzieciom

30.04.2004, nieprzypisany

Z inicjatywy swojej katechetki, Magdaleny Pasikowskiej dzieci z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Zduńskiej Woli postanowiły przekazać swoje zabawki, gry, maskotki, książki i odzież innym dzieciom biedniejszym od siebie.

- Duża część tych dzieci oddała nawet najbardziej ulubione zabawki, wiedząc, że będą mogły tym darem sprawić radość innym dzieciom bardziej od nich potrzebującym - powiedziała katechetka Magdalena Pasikowska.

Dzięki tej zbiórce zebrano dar o szacunkowej wartości 700 zł. Został on przekazany przez wolontariuszy filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Zduńskiej Woli najbiedniejszym dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Wojsławicach.

- Nasz dar został z wdzięcznością przyjęty przez dyrekcję szkoły, która zobowiązała się przekazać go najbiedniejszym dzieciom ze swojej placówki - powiedział kierownik filii ChSCh w Zduńskiej Woli, Piotr Nowacki.

Po przeprowadzeniu akcji zarząd filii ChSCh w Zduńskiej Woli przekazał podziękowanie dzieciom i ich katechetce za przekazany dar. - Wszystkie dzieci, które uczestniczyły w zbiórce darów miały dużą radość i satysfakcję z uzyskanego podziękowania i informacji, że ich dar został z wdzięcznością przyjęty przez najbardziej potrzebujących. - powiedziała katechetka Magdalena Pasikowska.

Ogólnopolski Zarząd Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej z powodu faktu dużej wartości wychowawczej powyższej akcji jak i możliwości pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom zachęca wszystkich ludzi dobrej woli do przyłączenia się do tej inicjatywy.


Serwis informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

1 523 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Łódzki
Filia Zduńska Wola
ul. Ogrodowa 7
98-220 Zduńska Wola

Nr konta bankowego:
04 2030 0045 1110 0000 0283 1560

Kierownik: Andrzej Wojtkowski
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 603 094 422

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij